Jaro v rozpuku

Jaro je právě v rozpuku. Vyrážíme na pouť. Cesta svižně ubíhá stejně jako slova a myšlenky, které přelétají z minulosti do budoucnosti, od všedních událostí po životní těžkosti. Přírodní kulisa je rozmazaná, hledíme jen na cestu pod nohama. 

Květ černého bezu v dlani

Na začátku je to celé docela rychlé. Rychle sdělit, rychle vyřešit. Ještě chvíli a sundali bychom si boty, abychom přehodili výhybky. Ale nebylo to třeba. Přidal se k nám pták. Samička kosa k tomu asi chtěla něco dodat. Prostě nám přilétla do cesty. Jako by se člověka nebála. Začala hopkat naším směrem. Nezbývalo než jít potichu a pomalu s ní. Vytrhla nás z našeho zaujetí. 

Přírodní hodinová mandala z šišek a větviček

Vysoká tráva šustí kolem cesty, v korunách stromů zpívají ptáci. Slunce se opírá do hlíny a černý bez omamně voní. Už i my jsme Tu. Už i my jsme Teď. Aspoň na chvíli vnímáme, že jaro je právě v rozpuku. 

"Mou radostí je preventivní ladění fyzické i duševní kondice. Objevila jsem proto skvělé a hlavně funkční nástroje – bosou chůzi, práci s mandalou a doprovázené poutě v přírodě. Potřebným lidem tak PODÁVÁM PROSTOR pro udržitelnou péči o své zdraví v jeho celistvé podobě." Můj příběh si přečtěte zde >>
  • eBook ZDRAVĚ BOSKY
  • Číst eBook zdarma
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku…